Dzisiaj jest:
Twoje Menu Jesteś tutaj:    /   Kalendarz imprez

Biuletyn Informacyjny

Jeśli chcesz otrzymywać
najnowsze informacje o naszej
szkole dodaj swój adres e-mail


 

kalendarz  imprez i uroczystości szkolnych

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 100 im. F. Nullo

Rok szkolny:

2016/2017

 

 

 

 

 

Uroczystości, imprezy

terminy

odpowiedzialni

 

1.       

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego,

rocznica wybuchu II wojny światowej,

1 września 2016

Dyrektor, wicedyrektor, wychowawcy, nauczyciele

 

2.       

Sprzątanie świata

wrzesień

p. M. Marchlewska

 

3.       

Zbiórka książek dla polonii na wschodzie

cały rok

p. A. Berbeka, p. E. Turowska

 

4.       

Kulisy Teatru Wielkiego – cykl lekcji dla kl. IV-VI

cały rok

p. A. Berbeka, p. E. Turowska, p. I. Winiarska

 

5.       

Kiermasz staroci

 

 

Dzień Zwierzaka

1 października 2016

p. A. Byczkowska, p. N. Cyrek,  p. A. Berbeka,    p. E. Turowska, p.W. Wielgat,  p. A. Karpińska, wolontariusze, świetlica

 

6.       

Konkurs przedmiotowy – Matematyka

……… – I etap

………  – II etap

………– III etap

p. P. Korlaga, p. J. Miłowska

 

7.       

Konkurs mitologiczny

 

p. U.  Sobkiewicz, p. D. Wawer, p. E. Turowska

 

8.       

Warsztaty teatralne A. Zajta (dla chętnych klas)

 

p. A. Berbeka,  p. E. Turowska

 

9.       

Konkurs przedmiotowy - j. polski

……… – I etap

………  – II etap

………– III etap

p. U. Sobkiewicz

 

10.   

Uroczystość pasowania na ucznia – kl. I a b

14 października 2016

p. B. Michniewicz, J. Jasińska

 

11.   

Czytanie ze zrozumieniem – konkurs klasy  II i III

listopad

P. I. Farys, A. Rosłońska, A. Bukowska, M. Trznadel, p. B. Nowacka, p. A. Klusek

 

12.   

Tydzień zawodów – prezentacje zawodów rodziców dzieci świetlicowych

październik/listopad

Wychowawcy świetlicy

 

13.   

Akcja „znicz”

ostatni tydzień października

wolontariat

 

14.   

Zostań wydawcą baśni (książek) – konkurs dla kl. V

październik

p. U. Sobkiewicz, p. D. Wawer, p. E. Turowska

 

15.   

Jesienne drzewo – konkurs plastyczny dla kl. 0 - III

październik

p. E. Mąka, p. A. Klusek

 

16.   

Zdrowe śniadanie

październik/listopad

p. K. Kaczmarczyk, p. W. Żebrowska, p. M. Marchlewska, p. A. Byczkowska, p. A. Karpińska, wolontariat

 

17.   

Cykliczne spotkania autorskie z Moniką Szumowską, Tomaszem Szwedem, Barbarą Wachowiak

październik/listopad

Wychowawcy świetlicy

 

18.   

Konkurs sienkiewiczowski z okazji 100 rocznicy śmierci autora (metoda projektu)  klasy 4-6

listopad

p. A. Berbeka, p. E. Turowska, p. U. Sobkiewicz, p. D. Wawer, p. I. Winiarska

 

19.   

Góra Grosza

listopad

Wolontariat

 

20.   

Konkurs świetlicowy dla kl. III -  „Jakie znasz zawody?”

listopad

p. N. Cyrek, p. B. Kot

 

21.   

Święto Niepodległości - apel

listopad

p. A. Berbeka, p. I. Winiarska

 

22.   

Dzień Seniora

18 listopada

Wychowawcy świetlicy

 

23.   

Dzień Pluszowego Misia 0 - VI

25 listopada

Wolontariat

 

24.   

Andrzejki – wieczór czarów i wróżb

listopad

Wolontariat

 

25.   

Maraton filmowy z Baltazarem Gąbką w 100 rocznicę urodzin Stanisława Pagaczewskiego. 0 - III

listopad

p. A. Bukowska, p. B. Nowacka

 

26.   

Międzyszkolny dwuetapowy konkurs języka niemieckiego –

październik, listopad, marzec

p. Furmanek

 

27.   

Konkurs czytelniczy „Znamy, bo czytamy” klasy 

II i III

Listopad

Biblioteka

 

28.   

ALFIK – konkurs matematyczny

 

p. B. Nowacka, p. P. Korlaga

 

29.   

„Mikołajki z Mikołajkiem” - gazetka

grudzień

p. U.  Sobkiewicz, p. D. Wawer

 

30.   

Rodzinne warsztaty origami

grudzień

p. K. Ciepielak, p. N. Cyrek

 

31.   

TROPAMI PITAGORASA- konkurs matematyczny

 

p. P. Korlaga

 

32.   

TALON SERCA

grudzień

Wolontariat

 

33.   

Konkurs bożonarodzeniowy – ozdoby na choinkę

grudzień 2016

p. Byczkowska, p. Żebrowska

 

34.   

Spotkanie z muzyką od ucha do ucha – spotkanie z M. Sową

Grudzień, styczeń i marzec

Wychowawcy świetlicy

 

35.   

Boże Narodzenie – Spotkanie świąteczne.

grudzień

p. J. Sobieszek, s. Kurdziel

 

36.   

Zimowy pejzaż – konkurs plastyczny dla kl. 0 - III

styczeń

p. E. Mąka, p. A. Klusek, p. D. Mizera, p. D. Migdalska

 

37.   

Spotkanie poetyckie – prezentacje, recytacje w j. polskim i j. angielskim

styczeń

p. H. Żurawska, p. H. Grunwald, p. J. Mazurkiewicz

 

38.   

Konkurs „Mój patron – moje imię”

Styczeń/marzec

s. T. Kurdziel, p. J. Sobieszek

 

39.   

VII edycja konkursu origami – bajki świata

styczeń/marzec

Wychowawcy świetlicy

 

40.   

Apel – podsumowanie osiągnięć uczniów w I półroczu

luty

p. J. Miłowska, p. W. Wielgat

 

41.   

Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”

styczeń/luty

p. Sobkiewicz, p. Wawer, p. Berbeka, p. Turowska

 

42.   

Bal noworoczny

styczeń/luty

Rada Rodziców, wychowawcy

 

43.   

Dobry Samarytanin – akcja charytatywna

luty/marzec

s. T. Kurdziel, p. J. Sobieszek

 

44.   

Konkurs matematyczny – KANGUR

 

p. A. Bukowska, p. P. Korlaga

 

45.   

Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

marzec

p. M. Marchlewska

 

46.   

Mini olimpiada z j. angielskiego dla kl. VI

marzec

p. H. Żurawska, p. H. Grunwald

 

47.   

Kiermasz wielkanocny

marzec

Wychowawcy świetlicy

 

48.   

Konkurs wielkanocny – konkurs plastyczny 0 - VI

marzec

Wychowawcy klas 0-III, p. Byczkowska

 

49.   

Światowy Dzień Wody oraz ochrony Bałtyku

i  Rok Rzeki Wisły międzyszkolny konkurs filmowy

marzec

p. A. Berbeka, p. E. Turowska, p. M. Marchlewska

 

 

50.   

Konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii” II - VI

marzec/kwiecień

p. A. Berbeka, p. D. Wawer, p. E, Turowska, p. U. Sobkiewicz, p. I. Farys, p. A. Rosłońska,       

  p. M. Trznadel, p. A. Klusek

 

51.   

Konkurs z j. niemieckiego dla kl. IV-VI

marzec/kwiecień

p. M. Furmanek

 

52.   

Międzynarodowy dzień teatru

marzec/kwiecień

p. I. Farys, p. A. Rosłońska,  p. M. Trznadel,

p A. Klusek, p. I. Winiarska

 

53.   

Konkurs fotograficzny

marzec/kwiecień

p. H. Żurawska, p. H. Grunwald

 

54.   

Gazetka rodem ze starożytności – kl. V

marzec

p. U. Sobkiewicz, p. D. Wawer

 

55.   

Reklamuję produkty przyszłości – (S. Lem 95 – urodzin i 10 śmierci)  

marzec /kwiecień

p. Wawer, p. Sobkiewicz

 

56.   

Apel Wielkanocny

marzec

p. A. Lewandowska, p. D. Mizera, p. D. Migdalska, p. I. Winiarska.

 

57.   

DZIEŃ ZIEMI

kwiecień

p. M. Marchlewska, p. I. Winiarska

 

58.   

Bohaterowie Narnii – konkurs biblioteczny

kwiecień

Biblioteka, p. D. Wawer, p. U. Sobkiewicz

 

59.   

Konkurs Poezji Patriotycznej

z okazji roku J. Piłsudskiego

kwiecień/maj

p. A. Berbeka

 

60.   

Święto Konstytucji 3 Maja

 28 kwiecień

p. A.  Rosłońska, p. M. Trznadel, p. E. Mąka

 

61.   

Święto Rodziny

maj

Wychowawcy świetlicy

 

62.   

Tydzień wycieczek

22 – 26 maja

Wychowawcy

 

63.   

Dzień Dziecka –  bieg o puchar dyrektora szkoły, rozgrywki sportowe, atrakcje.

czerwiec

p. T. Kurek, p. P. Kubów, p. W. Żebrowska, p. J. Cyprys

 

64.   

Apel – podsumowanie rocznych osiągnięć uczniów

czerwiec

p. A. Lewandowska, p. J. Jasińska

/ p. U. Sobkiewicz, p. I. Winiarska, p. H. Żurawska

 

65.   

Zakończenie roku szkolnego dla oddziałów 0 – VI

 

Wychowawcy

 

 

.


 

 


 

 


 
Konto szkoły nr:
29 1030 1508 0000
0005 5033 8068